Yıldıray Şahinler canlandırıyor! Bilecik Tekfuru ne demek? Kuruluş Osman Rogatus Laskaris kimdir? Yıldıray Şahinler kaç yaşında? Yıldıray Şahinler instagram

Kuruluş Osman dizisinde Rogatus karakterine Yıldıray Şahinler hayat veriyor. Peki ama Yıldıray Şahinler kimdir, kaç yaşında?  

Kuruluş Osman Rogatus Laskaris imdir?

Rogatus Laskaris karakterinin tarihte var olup olmadığı henüz bilinmiyor. 

Yıldıray Şahinler kimdir?

Yıldıray Şahinler 53 yaşındadır. Show TV’de yayınlanan ‘İçerde’ dizisinde Hasan Alyanak karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınan Yıldıray Şahinler, 7 Şubat 1968’de İstanbul’da dünyaya geldi. Şahiner, Türk tiyatro ve sinema oyuncusu, yazar ve yönetmendir.

1986 yılında henüz 18 yaşındayken İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosuna girdi ve uzun yıllar görev yaptı. Pek çok tiyatro oyunda rol aldı. Tiyatro dışında kamera karşısına da geçerek sinema ve dizi filmlerde oynadı. 2007 yılı başında İstanbul Halk Tiyatrosu adlı tiyatro grubunun kurucuları arasında yer almıştır.

.2014 sonbaharında Kanal D’de başlayan Hayat Yolunda dizisinde Tayfun Kuzu karakterini canlandırmıştır. Son olarak İçerde adlı dizide Hasan Alyanak karakterini canlandırdı. Şahiner, Akıncı adlı dizide Cevdet karakterini canlandırmıştır.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber